Z przyjemnością informujemy, że LifeVac został ponownie użyty w brytyjskim sektorze opieki.


Grupa Caring Homes przeszła szkolenie w zakresie obsługi LifeVac i wdrożyła je we wszystkich swoich domach opieki, w tym w ramach usług Consensus Support (opieka nad osobami niepełnosprawnymi w uczeniu się dorosłych) w 2018 r. Kilka tygodni temu ta decyzja okazała się słuszna, gdyż jeden z mieszkańców został uratowany przed zadławieniem się na śmierć.


Mieszkanka cierpiąca na demencję zaczęła się dusić w porze posiłku, doszło do całkowitej niedrożności dróg oddechowych. Personel działał szybko stosując pierwszą pomoc, jednak nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Opiekun uruchomił LifeVac, który poradził sobie z niedrożnością dróg oddechowych w ciągu kilku sekund, ratując jej życie. Jesteśmy BARDZO dumni, że możemy dodać Caring Homes Group do stale rosnącej listy grup opieki w tym roku, w których LifeVac był używany do ratowania życia w przypadku zadławienia.


W tym roku LifeVac został użyty do ratowania życia w ramach Four Seasons Health Care, Exemplar Healthcare, Hallmark Care Homes, Runwood Homes Senior Living, Akari Care, Dovehaven Care Homes, Sunrise Senior Living, TLC Care i Roseberry Care. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wywierać taki wpływ na sektor opieki, pomagając zmniejszyć jedną z głównych przyczyn przypadkowych zgonów osób dorosłych w wieku powyżej 65 lat.


Matthew Banagan z LifeVac Europe skomentował: „To fantastyczna wiadomość, kolejne życie zostaje uratowane w kilka sekund, kiedy wszystko inne zawodzi. Dziękuję zespołowi za szybką reakcję w Caring Homes Group. W ciągu ostatnich 3 lat zbudowaliśmy naszą reputację w sektorze opieki, pracy z największym dostawcą usług opieki HC-One i mając przywilej pracy z i wyposażenie ponad 3950 domów opieki i opieki w całej Wielkiej Brytanii. Uratowanie ponad 90 istnień ludzkich od uduszenia na śmierć, gdy BLS zawiódł. Świadomość, że bez LifeVaca nie byłoby innej opcji dla tej pani w przypadku zadławienia się, to przerażająca myśl. Jesteśmy bardzo dumni, że uratowaliśmy tak wiele istnień ludzkich i pomogliśmy wielu dostawcom usług opieki / gospodarstwom domowym osiągnąć poziom wybitny w całej ich inspekcji CQC ”.


Z poważaniem 

Mansion.jpg
group.jpg